درباره وَپ

دغدغه ما ارائه راه حل‌های قابل اطمینان و کیفی فناوری اطلاعات برای مشتریان و تبدیل شدن به شریک رشد اقتصادی آنها است. هدف ما ارتقاء محصولات و خدمات با اتخاذ آخرین فن آوری ها می باشد تا به مشتریانمان در جهت ایجاد تمایز، پایداری و بهبود در عملکرد، توسعه و موفقیت کسب و کار آن ها کمک کنیم. هدف ما توسعه برنامه های تلفن همراه است که بتواند نحوه انجام کارهای روزانه افراد را تنها با لمس یک دکمه تغییر دهد.

ادامه مطلب
React Native React Android Ios

Kotlin: جدیدترین زبان برنامه‌نویسی اندروید

کمپانی گوگل در سال 2017 پشتیبانی از Kotlin را برای توسعه اندروید اعلام کرد و این امر نشان داد که چرا Kotlin برای یک روش جدید توسعه اپلیکیشن‌های اندروید مهم است. اما همچنان خیلی از ما توسعه‌دهندگان نمیدانیم که چرا این مسئله می‌تواند مهم باشد یا چرا باید اصلاً به آن اهمیت دهیم. چیزی که مشخص است این است که Kolin به توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل مربوط می‌شود که ظاهراً این توسعه‌دهندگان به این موضوع علاقمند می‌باشند.
قبل از شروع باید گفت که Kotlin آمده است تا توسعه اپلیکیشن‌ها را "بهتر" بنماید. منظور از "بهتر" این است که توسعه‌دهندگان قادر خواهند بود که کارهای بیشتری در زمان کمتری انجام دهند و اپلیکیشن‌هایی با عملکرد و مدیریت منابع بهتر توسعه دهند. اما Kotlin چیست؟ Kotlind یک زبان برنامه‌نویسی طراحی شده توسط شرکت JetBrains می‌باشد اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که Kotlin یک زبان برنامه‌نویسی مستقل نیست و تنها یک شیوه جدید کدنویسی که از جاوا برای اجرا استفاده می‌کند می‌باشد. با استفاده از این زبان توسعه‌دهندگان می‌توانند در زمان کمتری اپلیکیشن توسعه داده و زمان کمتری صرف دیباگ کردن و قسمت‌های دشوار کدزنی بکنند.
در نهایت محصول نهایی تولید شده با Kotlin همه آنچه که یک اپلیکیشن Java دارد را خواهد داشت با این تفاوت که توسعه‌دهنده آن با مشکلات بسیار کمتری رو به رو بوده است. با همه این‌ها جای درنگ باقی می‌ماند؟