درباره وَپ

دغدغه ما ارائه راه حل‌های قابل اطمینان و کیفی فناوری اطلاعات برای مشتریان و تبدیل شدن به شریک رشد اقتصادی آنها است. هدف ما ارتقاء محصولات و خدمات با اتخاذ آخرین فن آوری ها می باشد تا به مشتریانمان در جهت ایجاد تمایز، پایداری و بهبود در عملکرد، توسعه و موفقیت کسب و کار آن ها کمک کنیم. هدف ما توسعه برنامه های تلفن همراه است که بتواند نحوه انجام کارهای روزانه افراد را تنها با لمس یک دکمه تغییر دهد.

ادامه مطلب
React Native React Android Ios

React Native چیست؟ چرا از آن استفاده کنیم؟

در دنیای امروز اگر بگوییم که گوشی‌های هوشمند نصف زندگی افراد را تشکیل داده اند اغراق نکرده‌ایم. هنگامی که صحبت از توسعه اپلیکیشن اندروید یا Ios می‌شود اغلب کسب و کارها در مورد اینکه آیا اپلیکیشنی با رابط کاربری زیبا و تجربه کاربری به کاربرانشان ارائه دهند یا اینکه اپلیکیشنی سازگار با تمامی پلتفرم‌ها و با زمان توسعه کمتر ارائه دهند سردرگم می‌شوند. و در اینجاست که نام React Native وارد این تصویر می‌شود.
React Native به شما کمک میکند تا اپلیکیشن‌های موبایل زیبا و هیجان‌انگیزی خلق کنید و اینکار تنها با JavaScript انجام می‌شود که هم در سیستم‌عامل‌ اندروید و هم سیستم‌عامل Ios پشتیبانی می‌شود. کافیست تنها یکبار کد بنویسید و اپلیکیشن React Native شما هم برای اندروید و هم برای Ios موجود خواهد بود. همچنین این Framework از پشتیبانی خوبی برخوردار است و انجمن‌های سوال و جواب زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند. این Framework از یک ساختار درختی بر اساس کامپوننت برای شکل‌دهی رابط کاربری‌اش بر اساس JavaScript استفاده می‌کند و تعداد زیادی کامپوننت از پیش‌آماده برای ساخت اپلیکیشن‌های کاملا یکسان با اپلیکیشن‌های بومی سیستم‌عامل مقصد موجود می‌باشد.
با تمامی این مزیت‌ها علی رغم تازه وارد بودن این Framework در دنیای تکنولوژی، React Native می‌تواند گزینه انتخاب اول برای توسعه اپلیکیشن موبایل باشد زیرا که سرعت توسعه، پشتیبانی آن و محصول نهایی در این Framework فوق‌العاده و جذاب می‌باشد.